ŞİLE Evden Eve Nakliyat Firması

Ev, ofis, iş yeri, arşiv, fabrika, hastane ve aklınıza gelebilecek her türlü mekânın taşıma işlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizlere her ihtiyaç duyduğunuz mekânın her cins eşyasını kolaylıkla taşıma imkânını vaat etmekteyiz.  

şile evden eve nakliyatBu sayede eşyalarınızı hem ucuza hem de güvenle taşıtmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Şile evden eve taşımacılık ile artık eşyalarınızı gözünüz kapalı güvenip teslim edebileceğiniz bir ekip var. Sizlere sunduğumuz ücretsiz bilirkişi hizmeti ile evinizin eşyalarının ne kadar ücrete taşınabileceğinin tespitini de gerçekleştirmekteyiz. 
  

ŞİLE Nakliye işlerinde müşterilerin en büyük korkusu eşyaların zarar görüp görmeyeceğidir. Elemanlarımız hem paketleme hem de taşıma konusunda oldukça bilgili bir ekipten oluşmaktadır. Bu sayede sizler elinizi hiçbir şeye sürmeden kolaylıkla taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Koli aramaya, kolilere eşya yerleştirmeye son… Sizlere eğer isterseniz iğneden ipliğe paketleme ve taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilecek bir ekip gönderebiliriz.

 ŞİLE  evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile adresinize götüreceğimiz eşyalarınızı en doğru şekilde paketlemekteyiz. Böylelikle sizler istediğiniz eşyanızı kendiniz toplayabilir istediklerinizi de sözleşmede belirtmek kaydıyla elemanlarımıza toplattırabilirsiniz. 
Sözleşme, taşıma gününün öncesinde yapılmaktadır. Bu sayede hangi gün hangi saatte gelineceği, hangi eşyaların taşınacağı, kaç kilometre yol gidileceği, kaç personel çalıştırılacağı gibi tüm sorular cevap bulmuş olacaktır. Böylelikle bu işlemlerin ne kadar tutacağı da tespit edilmektedir. Göreceksiniz ki Şile nakliye fiyatları arasında en uygun firma olarak sizlere en üstün hizmeti sunmaktayız.