Ev Taşıma

Şile Nakliyat olarak evinizi taşıma konusunda kısa bilgi verecek olursak; bizimle irtibata geçip ücretsiz exper talebinde bulunabilirsiniz. firmamız uzun zamandan beri müşterileriyle  sağlıklı iletişim kurmak için ücretsiz exper sunma potansiyelini taşıyor. İnsan kaynakları telefonda sizinle iletişim kurup ön anlaşmayı sağladığı gibi dilerseniz yüz yüze konuşarak da sözleşme ve sigorta belgelerinizi önceden firmamızdan talep edebilirsiniz. Unutulmamalı ki sadece kendine güvenen nakliye firmaları her şartınızı kabul ederek işlerinize talip olur.

Ev Taşımasını Özetlemek Gerekirse 

Şile evden eve nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurduktan sonra, sizlerin doğrultusunda belirlediğiniz gün ve saatte ekip arkadaşlarımız taşıma işlemini başlatır. Burada size düşen öncelikle özel ve taşınma sırasında gerek duyacağınız eşyalarınızı yanınıza almanız!

Aksi taktirde eşya toplama sırasında personelimiz farkında olmadan ambalaj ya da kutulara koyabilir. Bu işlemden sonra ekip arkadaşlarımız evinizin içindeki eşyaları özenle paketler. Sökülecek mobilya ve ya beyaz eşya, elektronik eşyalarınız sökülüp paketleme aşaması bitirilir. Eşya paketleme aşamasından bazı kareler; 

şile evden eve nakliye

Gördüğünüz gibi 1. ve 2. fotoğraflardaki eşyalarınız çift katlı havalı patpatlarla sarılıp, 3. fotoğraftaki gibi kapalı çelik kasa evden eve nakliye için özel olarak tasarlanmış araçlarımızda istiflenerek yeni evinize götürülüyor. Dikkat edilmesi gereken bir başka husus da nakliye sigortasıdır. Nakliye sigortası yapmayan firmalarla kesinlikle çalışmayınız. Firmamız kuruluşundan bugüne kurumsal nakliye sigortasını bütün taşımalarda devreye sokmaktadır.